Haus Regrus

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Náš hotel se nachází v centru samotných lázní Jáchymov. Autobusová zastávka "Lázně Jáchymov" je umístěna 100m od hotelu. Cesta autem z Prahy do Jáchymova trvá zhruba dvě hodiny, z Karlových Varů cca 20 min.
Vybavení a služby
Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Hotel prošel v roce 2006 kompletní rekonstrukcí. Každý pokoj má TV se satelitem a vlastní koupelnu s WC a sprchou, bezplatné připojení Wi-Fi. Ve znovuotevřené restauraci nabízíme široký výběr tradičních českých pokrmů i minutek. Jednou za týden se pořádá taneční večer. Celý týden je pro hosty zdarma k dispozici karaoke. Je možnost zapůjčení různých stolních her a knih.

Pobyt se psem: Je možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Nabízíme možnost využití ozdravných a relaxačních procedur v lázních Jáchymov (masáže, fitness, sauna, inhalace v solných jeskyních, léčebné radonové koupele, kosmetické služby a jiné). Bazén Aquacentrum je vzdálen 100 m. Přímo naproti našeho hotelu se nachází Kulturní Dům, který nabízí možnost návštěvy koncertů, divadelních a filmových představení a tanečních večerů. K návštěvě lze doporučit blízké Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně, německé lázně Oberwiesenthal a hrad Loket. Pro milovníky sportu v létě nabízíme možnost využití tenisových kurtů, minigolfu nebo cyklistiku. V zimě je možnost lyžování a snowboardingu v samotném Jáchymově, na Božím Daru a Neklidu (5km) či na Klínovci (8km). Nově otevřená lanovka, která vede na Klínovec, je od hotelu vzdálena 3 km. Zastávka skibusu na Klínovec je od hotelu vzdálená 50 metrů.